Bratislava - City Light

Cirkevný zbor Bratislava - City Light

Web stránka zboru: citylight.baptist.sk

Adresa:

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Nedeľné stretnutia zboru
Zhromaždenia v priestore Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, Námestie 1. mája č. 1, Bratislava.

Bohoslužby:

Bohoslužby sú v angličtine aj slovenčine.
Nedeľa 10:00

Kazateľ:

Patrick M. Higgins
tel.: 0907 395 522
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Informácie:

 City Light meets every Sunday for Worship at 10 AM. We are a community of believers who seek to know Jesus, grow in Him, and make Him known in Bratislava and beyond. Gatherings are in both English and Slovak. All are welkome!

Spoločenstvo City Light sa stretáva každú nedeľu o 10:00. Sme veriaci, ktorí hľadajú Ježiša, chcú v ňom rásť. Chceme tiež, aby ho spoznali aj druhí v Bratislave a okolí. Bohoslužby sú v angličtine aj v slovenčine. Všetci ste vítaní!

citylightbratislava_1.jpgcitylightbratislava_2.jpgcitylightbratislava_3.jpgcitylightbratislava_4.jpgcitylightbratislava_5.jpgjesus-passover.jpg

 

Copyright © 2023 Bratská jednota baptistov v Slovenskej republike. Všetky práva vyhradené. Webmasters: webmaster@baptist.sk